Черкащан запрошують до Холодного Яру на фестиваль

Черкащан запрошують до Холодного Яру на фестиваль

7-9 липня у селі Грушківка Кам’янського району відбудеться третій Фестиваль нескореної Нації Холодний Яр.

Протягом трьох днів на відвідувачів благодійного фестивалю чекатимуть музичні виступи, гутірки з відомими особистостями, поетичні батли, майстер- класи, низка спортивних змагань, а також мандрівки Холодним Яром. Для всіх охочих діятиме наметове містечко.

Для дітей буде облаштовано окрему галявину, де найменші під наглядом волонтерів зможуть грати в рухливі ігри та брати участь у майстер-класах.

На головній сцені фесту виступлять 12 гуртів: Тартак, Тінь Сонця, Залізний хрест, ДримбаДаДзига, Go-a, Натоліч, Новимний кудень, ВІЙ, Joryj K?oc, Чумацький шлях, KRUT і Фіолет. Крім того, родзинкою цьогорічного фестивалю стане нічна сцена. Її хедлайнером стане відомий письменник, ведучий, актор і співак Антін Мухарський.

На локації «Малярове джерело» відвідувачі фестивалю зможуть відвідати поетичні батли, автограф-сесії, наживо поспілкуватися із відомими письменниками і громадськими діячами. Серед гостей – Василь Шкляр, Юрій Сиротюк, Леонід Кононович, Павло Подобєд тощо.

Однією з родзинок фестивалю стане виставка колекції вогнепальної зброї львівської організації «Штурм». В Україні в такому повному обсязі колекція іще не виставлялася.

– Щороку дух Холодного Яру притягує все більшу кількість відвідувачів фестивалю не лише з різних куточків України, а й із-за кордону, – говорить член організаційного комітету фестивалю Андрій Куча. – Приємно, що цей дух не лише скликає українців на фестиваль, а й «гіпнотизує» їх на допомогу. Цього року по всій країні на наше прохання відгукнулися сотні волонтерів, які допомагають у поширенні афіш, зголосилися волонтерити на самому фестивалі. Зворотній зв’язок від наших прихильників дуже важливий і мотивує до роботи.

Цього року вхід на фестиваль буде за благодійними внесками. Традиційно, виручені кошти організатори витратять на допомогу учасникам Антитерористичної операції. Мета фесту у 2017 році – збір грошей для автомобіля швидкої медичної допомоги.

– Кошти підуть на закупівлю медикаментів та обладнання для облаштування реанімаційного автомобіля, який перебуватиме на території фесту та по завершенню буде переданий медикам у зону проведення бойових дій, – говорить голова організаційного фестивалю Зоя Бойченко. – На четвертому році війни питання забезпечення медичним обладнанням, транспортом і медикаментами є вкрай важким, і величезні втрати на фронті саме через це. Тому кожен учасник фестивалю зможе долучитися до порятунку чийогось сина, батька, коханого шляхом внесення благодійного внеску.

Про це пише zmi.ck.ua.

Залиште коментар