Черкащан запрошують на “Чужу молитву”

Черкащан запрошують на “Чужу молитву”

До 74-ої річниці депортації кримських татар в Черкасах відбудеться творча зустріч із відомим актором театру і кіно, сценаристом, режисером фільму «Кіборги» Ахтемом Сеїтаблаєвим.
Вона відбудеться у п’ятницю, 4 травня, о 14.00 в кінотеатрі «Україна». Тоді ж покажуть нову його стрічку, прем’єра якої відбулася в минулому році, – «Чужа молитва».
Про це повідомила директор КП «Кінотеатр «Україна» Валентина Слуцька, передає прес-служба Черкаської міської ради.
Для довідки:
«Чужа молитва» – український історико-драматичний фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, заснований на реальних подіях. Прем’єра стрічки в Україні відбулася 18 травня 2017 року. Фільм розповідає про молоду кримськотатарську дівчину Саіде Арифову, яка під час Другої світової війни, ризикуючи власним життям, врятувала 88 єврейських дітей-сиріт.
У серпні 2017 року ця стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».
Бюджет фільму склав 31 мільйон гривень, 10 мільйонів із яких надало Державне агентство України з питань кіно.
Зйомки стрічки почались 11 червня 2016 року. Через анексію Криму Росією більша частина зйомок відбувалася у Грузії, неподалік від Тбілісі, у схожих на кримські місцях. Решту епізодів кінострічки відзнято в Україні та Ізраїлі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар