Черкащан запрошують на роздільні суботники

Черкащан запрошують на роздільні суботники

“Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники!”. Під такою назвою Громадська організація «Друге життя», за підтримки ряду місцевих екологічних ініціатив та організацій, проводитиме 21 березня 2018 року в м. Києві відповідну акцію.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області, в свою чергу, інформує про підтримку проведення екологічної акції з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування вторсировини «роздільний суботник».

Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації в України, створення сприятливих умов для самореалізації української молоді, спрямована на спільне прагнення до кращого майбутнього та розвиток громадського екологічного руху.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області закликає організації, установи, компанії та пересічних громадян долучитися до проведення екологічної акції «Здай макулатуру — підтримай роздільні суботники», ініціювати збір вторсировини, зібрану макулатури віддати у спеціалізовані пункти прийому, а отримані кошти використати при проведенні акцій з благоустрою.

Залиште коментар