Черкащан змусять реєструвати трудові угоди в електронному вигляді

Черкащан змусять реєструвати трудові угоди в електронному вигляді

Обов’язкову електронну реєстрацію всіх трудових договорів внесуть у новий закон про зайнятість. Це абсолютно нова норма для України, пише Діловий регіон. 

«Роботодавець буде зобов’язаний інформацію про працівника вносити в спеціальний реєстр. Це буде живий реєстр працюючих людей, – Більше того, трудовий договір вважатиметься НЕ укладеним, якщо він НЕ зареєстрований електронно. Адже чимало людей потерпають від того, що працюють, але не мають при цьому соціальних гарантій, бо ніде офіційно не зареєстровані», – пояснює Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Урядовець переконаний, що завдяки запровадженню електронної реєстрації трудових договорів, вдасться не лише посилити контроль, а й відповідальність перед тими, хто працює, повідомляють у Мінсоцполітики.

Електронний трудовий договір можна буде накладати на систему персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду, відстежуючи стан виплат зарплат, і те, як сплачуються внески. Окрім того, цей, так званий, живий реєстр показуватиме й кількість працюючих людей.

Прочитайте ще:

Залиште коментар