Черкащанам радять не зволікати і підписувати договори з лікарями

Черкащанам радять не зволікати і підписувати договори з лікарями

Майже п`ять тисяч угод підписали у Черкаському районі станом на 1 червня. Лідирують сімейні лікарі в Дубіївці, Мошнах, Хацьках, Руській Поляні. Якщо до 1 січня 2019 року люди, котрі ще не визначилися із сімейними лікарями не зроблять цього й не підпишуть договори, то вони втратить право на безкоштовну консультацію такого спеціаліста.

Про це повідомила головний лікар КНЗ “Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Ганна Пантюхіна, інформують “Сільські Обрії“.

Черкащанам варто якомога швидше укласти договір із сімейним лікарем до 1 липня. Адже після цієї дати Національна агенція здоров’я України ухвалюватиме рішення про фінансування медичних установ.

– Що більше угод громадян з сімейними лікарями, то краще фінансування матиме медзаклад, – говорить Ганна Пантюхіна. –  З 1 січня 2019 року державні кошти виділятимуть виключно на кількість укладених декларацій з лікарями.

Окрім того, в Центрі ПМСД нагадують, що коли громадянин не вибере до 1 січня собі сімейного лікаря, він втрачає можливість безкоштовно отримувати консультацію такого спеціаліста (окрім випадків, коли необхідна невідкладна допомога).

Залиште коментар