Черкащанам розповідали про проблему торгівлі людьми

Черкащанам розповідали про проблему торгівлі людьми

Фахівці ЧБО ЛЖВ “Від серця до серця” та тренери із мультидисциплінарних груп, що пройшли навчання у межах проекту “Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Черкаській області”, долучилися до інформаційно-просвітницької роботи біля інсталяції “Грані”. Про це повідомляє Нова Доба

Композиція представляє важливу інформацію щодо протидії торгівлі людьми. Черкаси вже 9 місто, в якому інсталяція здійснює свою просвітницьку місію. Так спеціалісти організації та вже кваліфіковані тренери спілкувалися із черкасцями щодо актуальності проблеми сучасного рабства, ділилися інформацією щодо випадків торгівлі людьми у Черкасах та області, а також роз’яснювали алгоритм дії, якщо хтось опинився у такій скрутній ситуації.

Нагадаємо, інсталяція “Грані” триватиме у Черкасах до 18 квітня. До цього часу біля неї представники ЧБО ЛЖВ “Від серця до серця” проводять для містян різні заходи: від консультативних пунктів до квестів та вікторин, аби якомога ширшій аудиторії розповісти про наявну проблему торгівлі людьми та способи боротьби із нею.

Залиште коментар