Черкащанка отримала іменного годинника з написом “За мужність”

Черкащанка отримала іменного годинника з написом “За мужність”

У суботу в Києві на Контрактовій площі, вперше в Україні, за програмою всесвітньовідомих (Firefighter Combat Challenge), відбулися змагання пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017». Посперечатися за звання найсильнішого рятувальника, до столиці прибули 16 команд з усієї України. Зокрема, участь у змаганнях взяла і команда Управління ДСНС у Черкаській області.

Програма змагань допускала участь жінок, проте заявки подали лише п‘ятеро дівчат, і дві з них були Черкащанки, Анна Файштейн та Наталля Бурковецька.

Як відомо, у підсумку усіх забігів Черкаські рятувальники вибороли загальне третє місце, поступившись командам Головних управлінь ДСНС України у Рівненській області та міста Київ, які мали досвід участі у таких змаганнях за кордоном.

Під час нагородження, із формулюванням «За волю до перемоги» спеціальним призом, годинником від Голови служби, Микола Чечоткін нагородив черкащанку Ганну Файштейн.

Про подробиці цього нагородження вдалось дізнатися вже згодом, від свідків та учасників змагань.

Тренер команди Управління, Володимир Цівина:

«Ганна добре стартувала, піднявшись із рукавною скаткою на 5-й поверх раніше за свою суперницю. Так само, першою, вона підняла нагору рятувальну мотузку та спустилася до силового тренажеру, де треба було кувалдою посунути по жолобу спеціальну 72 кг балку. Вже тут я помітив, що легеневий автомат її протигаза працює неправильно, через що вона вже не могла отримувати належну кількість кисню. Навіть для людини яка просто стоїть це проблема, а для рятувальника, який виконує важку фізичну роботу, це критично.»

Через нестачу кисню, піднімався рівень вуглекислого газу у крові Ганни, а вона на межі втрати свідомості продовжувала проходити дистанцію. Фактично вже на рефлексах та силі волі, вона ще змогла пройти лабіринт і взяти до рук 30 кілограмовий пожежний рукав із водою. Проте, рушивши на позицію, вона перетнула межу людських можливостей.

Далі її підхопили руки колег по команді, що постійно знаходилися поруч.

Тендітна дівчина, демонструючи цілеспрямованість, мужність та наполегливість, до останнього змагалася із дистанцією та нестачею кисню. Проте усе має свою межу, і людський організм також. Але поступившись на дистанції, Ганна залишилась переможницею у очах усіх, хто був свідком її мужньої боротьби.


Не випадково, дізнавшись про обставини події, Голова служби Микола Чечоткін, вручив Ганні годинника із промовистим написом «За мужність».

Залиште коментар