Черкащанка постраждала в жахливій ДТП – потрібна допомога і найрідкісніша кров

Черкащанка постраждала в жахливій ДТП – потрібна допомога і найрідкісніша кров

20-річна Владислава Леонова з Черкас перебуває в реанімації нейрохірургії Третьої міської лікарні швидкої допомоги. 17 квітня вона потрапила в жахливу ДТП, де зіткнулися три автівки. На її лікування потрібні тисячі гривень. Рідні просять допомоги.

“Аварія трапилася о десятій ранку. Влада їхала в машині з ріднею мого першого чоловіка. За кермом був дідусь. Поряд сиділа бабуся. За нею була Влада, поруч – її тітка по батьковій лінії. Їхали до її дочки в лікарню Сміли. На перехресті двох вулиць їм горіло зелене світло. І вони спокійно їхали. В цей момент на червоне світло мчали “Жигулі”.

Найбільше постраждала моя дитина. Від удару Влада вилетіла з машини і впала головою на бордюр. Вона втратила багато крові. Донечка в комі. В тітки трохи травмована голова. Баба з дідом не постраждали. Той водій теж не ушкоджений. Він вчора прийшов у лікарню якийсь неадекватний, простягав мені 200 гривень. Моя подружка сказала йому, щоб ішов з ними геть. Більше ми його не бачили, станом дитини не цікавиться. Лікарі поки що нічого не кажуть”, – розповіла Gazeta.ua мати Оксана Леонова.

Дівчина є студенткою третього курсу Черкаського державного технологічного університету. У Владислави найрідкісніша IV (негативна) група крові. Потрібні донори.

Реквізити для допомоги:

Картки Приватбанку – 5168 7420 1642 2085 або 4731 2171 1161 3509 (Леонова Оксана В’ячеславівна).

Контакти вітчима Владислави Ярослава Слюсарського – 067 470 68 54.

Прочитайте ще:

Залиште коментар