Черкащани-дефлімпійці вибороли «срібло» на іграх в Туреччині

Черкащани-дефлімпійці вибороли «срібло» на іграх в Туреччині

Сьогодні в облдержадміністрації вітали спортсменів-черкащан, що повернулися з Дефлімпійських ігор. Подяки від обласної влади спортсменам та їхнім тренерам вручав заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, повідомляє кореспондент «Проголовне».

Черкащину на цих змаганнях представляли Віктор Пустовіт (футбол) та Микола Кулик (легка атлетика).

«В ¼ фіналу ми зустрілися з командою Росії. Ми знали, що це сильна команда, але водночас розуміли, що можемо програти кому завгодно, але не Росії. Зіграли внічию – 0:0. Усе вирішили за допомогою пенальті: перемога залишилася за нами», – поділився враженнями Віктор Пустовіт.

У складі своєї команди Віктор став срібним призером цих ігор. Нагородили також його тренера Олександра Бойка.

Він розповів про два голи, забиті Віктором, та заявив, що, якби Віктор грав у фінальній грі, то наша команда стала б переможцем.

А Микола Кулик здобув срібло в естафеті 4х400 м (Склад команди: Кулик Микола, Компанієць Сергій, Драч Сергій, Руденко Дмитро) та посів четверте місце у особистому заліку з бігу з бар’єрами. Його тренер вважає це дуже високим результатом. Але сам Микола досить вимогливий до себе та товаришів і воліє аналізувати недоліки. За його словами, до перемоги не вистачило трохи сил через те, що наші спортсмени не мали запасних гравців, як було у інших команд, завадили також незвичні погодні умови – спека і вітер.

Нагадаємо, у ХХІІІ Дефлімпійських іграх взяли участь понад 3500 спортсменів з порушеннями слуху з 97 країн світу, і національна дефлімпійська збірна команда України – одна із лідерів світового дефлімпійського спорту. Вона повернулася в Україну з 99 високими нагородами – 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці – команда Росії, на третьому – команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор – Туреччини.

Залиште коментар