Черкащани лідирували на Чемпіонаті України з морського багатоборства

Чемпіонат України з морського багатоборства з 25 по 30 червня 2018 року приймали спортивні об’єкти Черкас.

Про результати повідомив “Чемпіон“.

Цьогорічний чемпіонат зібрав дев’ять команд України у боротьбі за звання кращих.

За результатами виступів у шлюпках серед чоловіків на дистанції 2 000 метрів трійка лідерів команд виглядає так:

1. місце – Донецька область
  2. місце – Черкаська область
  3. місце – Черкаська область-2

У змаганнях на ялах серед юнаків старшої вікової групи на дистанції 2 000 метрів п’єдестал розподілили наступним чином:

1. місце – Черкаська область-1
  2. місце – Донецька область

За сумою п’яти видів (стрільба, вітрила, веслування, плавання, крос) серед юнаків старшої вікової групи команда Черкаської області-1 посіла перше місце, команда Черкаської області-2 завершила змагання із другою сходинкою, за ними фінішували спортсмени Донецької області.

• Ліповатий Нікіта

Серед чоловіків (п’ятиборство) команда Черкаська область -1 здобула упевнену перемогу обійшовши потужних суперників з Донецької та Івано-Франківської областей, з якими відповідно і розділили п’єдестал пошани. На четвертому місці завершила змагання команда Черкаської області-2.