Черкащани можуть невчасно отримати субсидії

Черкащани можуть невчасно отримати субсидії

Наразі на Черкащині потребують перепризначення субсидій на наступний опалювальний період понад 280 тисяч сімей. Проте в області досі не налагоджений обмін інформації, що необхідна для їхнього нарахування. Про це  під час координаційної наради в ОДА повідомив директор департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало.

“Електронний обмін з підприємствами-надавачами послуг до цього часу не налагоджений у містах Умань та Городище, у Драбівському, Монастирищенському, Смілянському та Христинівському районах. Це, безумовно, затримує процес призначення субсидій. Як свідчить результат щотижневого моніторингу, на 21 липня середній відсоток опрацьованих справ по області складає на рівні 31,4 відсотка. Найнижчими показники виявилися у Смілі – 12%, у Смілянському районі – 4%, Шполянському та Лисянському – 10%, Катеринопільському – 11%, Чорнобаївському – 13%, Городищенському, Звенигородському, Черкаському та Христинівському – 14%”, – зазначає директор департаменту соціального захисту населення ОДА.

Руслан Чикало також додає, що на селекторній нараді з Кабміном було дано доручення виправити ситуацію та вже до 1 серпня повністю завершити процес призначення субсидій.

Про це пише Дзвін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар