Черкащани можуть оформити закордонний паспорт без черг та штовханини

Черкащани можуть оформити закордонний паспорт без черг та штовханини

Яким чином працює та чому були перебої в електронній черзі Державної міграційної служби у Черкасах розповіла завідувач сектору з оформлення документів Ірина Курочка. Про це повідомляє ТРК “Рось“.

В коридорі управління державної міграційної служби Черкаської області чекають на чергу дві особи. Олександр Артикула щойно заплатив 557 гривень адміністративного збору. Чоловік вирішив оформити біометричний паспорт одразу, коли дізнався про безвіз.

“Паспорт старого зразка, у Олександра ще дійсний, — його не вилучатимуть, адже за українським законодавством закордонних паспортів може бути два”, – запевняє завідувач сектору з оформлення документів Ірина Курочка.

Окрім заяви, ідентифікаційного коду та внутрішнього паспорту потрібно ще сфотографуватися та зробити відбитки пальців. Ці процедури роблять одразу на місці. Дитячі фото можна принести з собою.

Відтепер на малечу потрібно оформляти окремий паспорт, незалежно від віку. Втім діятиме він всього 4 роки. Відмовляють в оформленні закорднного документу рідко. Наприклад тоді, коли український паспорт непридатний до використання – не вклеєне вчасно фото або є значні пошкодження. Протягом останнього тижня більше тисячі черкащан вже подали документи на оформлення біометричного закордонного паспорта.

Виготовляють біометричний паспорт протягом 20 робочих днів за 557 гривень, за швидкість доведеться доплатити ще 300 гривень. Тоді ви отримаєте омріяний документ протягом 7 робочих днів. Олександр не поспішає, тож повернеться сюди за 20 днів.

Залиште коментар