Черкащани не отримають субсидію, якщо є заборгованість за комуналку за два місяці

Черкащани не отримають субсидію, якщо є заборгованість за комуналку за два місяці

З 1 травня у нарахуванні субсидій населенню запроваджено певні зміни. Зокрема, якщо громадянин має двомісячну заборгованість зі сплати за комунальні послуги, субсидію на наступний термін не призначать. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповів заступник начальника департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Олег Шимчук.

“У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається. Про це орган соціального захисту інформує громадянина. Якщо протягом двох місяців із дати інформування про непризначення субсидії на наступний термін громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору”, – сказав Олег Шимчук.

Він зауважив, що це стосується лише заборгованості, яка виникла під час отримання громадянами субсидії. Але вказаний двомісячний термін може бути продовжений: для цього потрібно рішення районної держадміністрації, виконавчого органу міської ради або комісії, яка ними утворюється, за наявності поважних причин.

Прочитайте ще:

Залиште коментар