Черкащани у вишиванках пройшлися по центральній вулиці міста

Черкащани у вишиванках пройшлися по центральній вулиці міста

Сьогодні, на площі Богдана Хмельницького зібралися понад 20 черкащан для участі у заході “Мегамарш у вишиванках”. Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.

На цетральній площі міста зібралося понад 20 черкащан у вишиванках. Всі охочі взяти участь у цьому патріотичному заході чекали на організаторів, які так і не з’явилися.

Черкаським журналістам вдалося знайти відповідь на питання: “Чому немає організаторів?”, і все виявилось дуже просто – організатори перенесли захід з 21 травня на 28 через очікувані несприятливі для маршу погодні умови.

У результаті черкаські журналісти згуртували людей і все ж влаштували традиційну ходу у вишиванках. Черкащани у вишиванках пройшлися по бульвару Шевченка співаючи гімн України та патріотичні пісні.

Зазначимо, що захід «Мегамарш у вишиванках» відбудеться 28 травня 2017 об 11:00, починаючи з площі Богдана Хмельницького, пише in.ck.ua.

Ця патріотична акція організовується двічі на рік (навесні та восени). Мета заходу – популяризація національного одягу, традицій та всього українського.

Програма заходу:

з 11:00 до 12:00 збір на пл. Богдана Хмельницького

патріотичний боді-арт для всіх бажаючих

12:00 – початок урочистої ходи по бульв. Шевченка

Покладання квітів до стелли Захисників України

Дружнє з’єдання з учасниками «Дня Сім’ї».

Прочитайте ще:

Залиште коментар