Черкащани зможуть приватизувати кімнати в гуртожитках

Черкащани зможуть приватизувати кімнати в гуртожитках

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод сьогодні на ранковій нараді розповіла про стан передачі гуртожитків та безгосподарчих об’єктів у власність територіальної громади, – інформують на сайті міськвиконкому.

За її словами, у комунальну власність житлового фонду вже передано 25 житлових будинків та інших об’єктів. Серед таких – приміщення МСЧ поліклініки “Фотоприлад”, спортивний комплекс з басейном «Соків», будівля колишньої тютюнової фабрики. Також – 44 гуртожитки з 57-ми (а саме: 21 гуртожиток приватних підприємств та 23 гуртожитки підприємств-банкрутів). Ще шість – у процесі передачі та 13 – на черзі. Крім цього, до комунальної власності прийняті 32 спортивних та дитячих майданчиків, близько 37 км тепломереж та понад 26 км мереж водопостачання та водовідведення, 389 зупинок громадського транспорту, 48 контейнерних майданчиків

– Однією з важливих функцій є забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Зокрема, набуття права власності на кімнати, в яких вони проживають. Це визначено у Законі України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”. Але зробити це можна лише після передачі зазначених об’єктів до комунальної власності. Тому відповідна робота продовжуватиметься, – пояснює Ірина Іванівна.

Джерело: infomist.ck.ua 

Залиште коментар