Черкащанин обікрав розважальний заклад, погрожуючи ножем його працівнику

Черкащанин обікрав розважальний заклад, погрожуючи ножем його працівнику

Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно черкащанина, який  вчинив напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя особи.

Встановлено, що даний чоловік, умисно, з корисливих мотивів, вчинив напад на працівника розважального закладу, а саме, погрожуючи йому ножем, наказав передати ключі від кімнати, де знаходяться гроші, після чого  проник до вищевказаного приміщення, заволодів грошовими коштами та з місця вчинення злочину зник.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187  КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаним із погрозою застосування насильства, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаному з проникненням у інше приміщення,  (розбій).

Довідково: санкція вказаного кримінального правопорушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Залиште коментар