Черкащанин створює костюми супергероїв для допомоги дітям із обмеженими можливостями

Черкащанин створює костюми супергероїв для допомоги дітям із обмеженими можливостями

Черкащанин Артем Максименко – творча особистість, хлопець займається лазерним шоу, а також створює розкішні композиції з мозаїки у місцевих рестораціях. А ще він не уявляє свого життя без волонтерства. Щонеділі Артем навідується до громадської організації “Перспектива”, яка опікується людьми із обмеженими можливостями, щоб поспілкуватися з ними та за потреби допомогти, пише “in.ck.ua”.

Бетмен і Залізна людина: черкащанин створює костюми супергероїв, щоб допомогти дітям із обмеженими можливостями

– Мені складно уявити свій вихідний недільний день без цих людей. Ми як велика сім’я: спілкуємося, граємо в ігри, обмінюємося хорошими емоціями. На жаль, міська рада виділяє дуже мало коштів для того, аби покращити життя таким людям. Наприклад, дітлахам, які погано говорять, потрібно кожного дня працювати з логопедом, а фінансовий стан родин не дає такої можливості. Тому в мене виникла ідея – створити костюми відомих супергероїв, аби перехожі фотографувалися, платили певну суму за такі емоції, а отримані кошти передавати в громадську організацію, – зазначив дизайнер Артем Максименко.

Хлопець обрав два популярні персонажі сучасності: Бетмена та Залізну людину. Над задуманим проектом йому довелося працювати півроку. Щодня після роботи Артем створював елементи, які згодом стали частинами великого повноцінного костюма, переглядав відео в ютубі, а також вкладав власні кошти – понад 6 тисяч гривень.

Бетмен і Залізна людина: черкащанин створює костюми супергероїв, щоб допомогти дітям із обмеженими можливостями

Щоб змайструвати Бетмена, хлопець використав три елементи: пластик, скловолокно і смолу. Отриманий костюм шпаклював, ґрунтував і фарбував. Матеріалами для Залізної людини стали звичайні килимки для йоги. Хлопець вирізав з них деталі, склеював і покривав акриловими фарбами.

Отриманий результат приємно вразив черкащан, перехожі дивувалися реалістичності персонажів, ось тільки грошей Артем зміг заробити не так багато, як планував. Хлопець розповідає, якби задуманий проект спрацював на 100%, він створив би триметрового трансформера Бамблбі, Людину-павука, Джека Горобця та диснеївських красунь для маленьких дівчаток.

Якщо серед черкащан знайдуться охочі допомогти Артему в реалізації задуманої ідеї або створенні нових костюмів, зв’язатися з ним можна у вайбері за номером 063-297-53-29.

Прочитайте ще:

Залиште коментар