Черкащина на третьому місці за підсумками участі у Всеукраїнських іграх ветеранів спорту

Черкащина на третьому місці за підсумками участі у Всеукраїнських іграх ветеранів спорту

26 грудня 2017 року у столичному Міжнародному виставковому центрі, за підтримки Мінмолодьспорту та НОК України, за участі Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, президента НОК України Сергія Бубки, керівництва та членів АВСУ, представників структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту обласних та Київської МДА, ФСТ, всеукраїнських федерацій, асоціацій з видів спорту, заслужених тренерів, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу відбулось підведення підсумків ветеранського спортивного руху України за 2017 рік.

Про це повідомляє сайт “Чемпіон“.

Під час урочистого заходу відзначено роботу управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Черкаської ОДА за виокремлення розділу «Спорт ветеранів» у програмі розвитку фізичної культури та спорту області і нагороджено кубком за 3 місце за підсумками участі у Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки.

Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки – проводяться з різних  видів спорту, за результатами виступів у яких підводяться щорічні підсумки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар