Черкащина опинилася в полоні південного циклону з Балкан

Черкащина опинилася в полоні південного циклону з Балкан

На Черкащину впливають атмосферні фронти, якими область умовно поділена на дві частини: із сухим снігом – Умань, Звенигородка, де за ніч випало 24-35 мм снігу та його висота становить 31-33 см. Із мокрим снігом, дощем – східна частина області, де випало 20-31 мм, висота снігового покриву 19-31 см, і лише у Чигирині – 3 см. Про це повідомив речник ГУ ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці у “Facebook”.

Найбільш інтенсивні опади минулої ночі, які досягли критерію стихійного гідрометеорологічного явища зафіксовані метеостанціями Золотоноша, Звенигородка та Умань 24-35 мм. Крім цього у Черкасах та Смілі зафіксоване налипання мокрого снігу 13-14 мм. У Золотоноші – 58 мм, що теж досягло критеріїв стихії та створює надмірне навантаження на лінії електропередач та зв’язку.

За синоптичною ситуацією, із заходу на Черкащину наближається нова порція атмосферних фронтів. Взаємна дія атмосферних фронтів південного та західного циклонів збережуть негоду на Черкащині 18 січня, вночі та у першій половині дня 19 січня.
У цей період очікується цілий комплекс небезпечних явищ – сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Прочитайте ще:

Залиште коментар