Черкащина посіла 6 місце в Україні за рівнем інвестприросту

Черкащина посіла 6 місце в Україні за рівнем інвестприросту

Область нарощує показники з інвестиційної ефективності, – інформують у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

За останній квартал минулого року Черкащина піднялася на 9 рейтингових щаблів і тепер шоста в Україні за рівнем інвестприросту.

Оцінювали інвестиційну ефективність областей України в «Рейтинговому агентстві «Євро-рейтинг». Дослідження проводилися у 22 областях України, окрім Донецького та Луганського регіонів. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).

За дослідженнями, Черкаська область за останній квартал 2016 року продемонструвала високу інвестефективність та наблизилася до лідерських позицій. У п’ятірці ж кращих традиційно лишаються Київщина, Львівщина, Одещина, Харківщина та Дніпропетровщина.

«Для нас основний пріоритет – покращення інвестиційного клімату, – говорить заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань.  – І  вважаю, нам вдалося продемонструвати хороші результати нашої роботи. Звісно, складно конкурувати з областями –  промисловими гігантами чи столицею. Втім Черкащина впритул підійшла до інвестлідерів, продемонструвавши надзвичайно позитивну динаміку, піднявшись аж на 9 сходинок у загальноукраїнському рейтингу. Кращі результати з усіх областей має хіба що Чернігівщина, де ситуація покращилася на 13 позицій. Ми обійшли промислову Запорізьку область та прикордонні регіони, де завжди були доволі високі показники притоку інвестицій».

Прочитайте ще:

Залиште коментар