Черкащина увійшла в десятку лідерів за зростанням ПДФО

Черкащина увійшла в десятку лідерів за зростанням ПДФО

Черкащина в десятці областей-лідерів за показником темпу зростання надходжень із податку на доходи фізичних осіб.

Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на підсумковому зібранні щодо результатів роботи Головного управління Державної фіскальної служби України в Черкаській області, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Як зауважив обласний керманич, цьогоріч також досягнуто значних темпів зростання надходжень до загального фонду місцевих бюджетів. Порівняно з минулим роком –  майже 135% (по Україні – 131%).


– Лише завдяки ефективній співпраці з обласною ДФС ми змогли забезпечити наповнення бюджетів і виконання всіх соціальних програм, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це стосується і реалізації низки розвиткових проектів в освіті, медицині тощо, поліпшення дорожньої інфраструктури. Продуктивно ми попрацювали і над легалізацією трудових відносин із найманими працівниками. Майже втричі з початку року зменшилася кількість осіб, які отримують зарплату, нижче мінімальної. Вкотре виправдала себе реалізована впродовж року операція «Урожай», завдяки якій легалізовано майже 80 млн грн. І все це – результат наших злагоджений дій.

Залиште коментар