Черкащина виробляє 3% промислової продукції України

Черкащина виробляє 3% промислової продукції України

У 2016р. підприємствами Черкаської області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 52563,5 млн.грн, що становить 3,0% від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби ГУ статистики у Черкаській області. 

З поміж видів економічної діяльності найбільш значимим за обсягами є виробництво харчових продуктів та напоїв, підприємствами якого реалізовано 43,4% продукції промисловості області, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції реалізовано 20,3% промислової продукції, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 16,9%, у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – 4,7%.

Із загального обсягу реалізованої продукції добувної, переробної промисловості та енергії 43% становлять споживчі товари короткострокового використання, 35% – товари проміжного споживання, 17% – енергія, решта – інвестиційні товари та споживчі товари тривалого використання

Прочитайте ще:

Залиште коментар