Черкащанам презентували мюзикл “Країна натхнення” (фото)

Черкащанам презентували мюзикл “Країна натхнення” (фото)

“Країна натхнення”. Під такою назвою на сцені палацу культури «Дружба народів» черкасцям був представлений мюзикл у виконанні вихованців і педагогів Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси. Свої враження від побаченого описав заступник міського голови Черкас Ігор Волошин у мережі “Фейсбук“.

“Творчі колективи центру добре знані в нашому місті. Щороку в травні вони звітуються і показують на загал свою майстерність.
Але такого ще не було! Вистава у жанрі мюзиклу, в якій взяли участь майже тисяча вихованців і педагогів гуртків всіх напрямків.

Головна ідея спектаклю ― сучасна і дуже актуальна: показати молоді, що за межами комп’ютерної віртуальної реальності є безмежний світ творчості, натхнення, почуттів, в якому кожен може стати творцем.
В одному сценічному творі креативно поєднано, здавалося б, несумісні види творчої діяльності: хореографія, спорт, декоративна творчість, вокал.

По завершенню дійства я подякував усім учасникам і творцям за чудовий мюзикл, вручив подяки міського голови та побажав кожному досягти своєї мрії!”, – написав Ігор Волошин.

Залиште коментар