Черкащанка сплатить штраф за крадіжку

Черкащанка сплатить штраф за крадіжку

Черкащанка за спробу вкрасти одяг в торгівельному центрі сплатить штраф. Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду м. Черкаси.

12 червня 2019 року Соснівський районний суд м. Черкаси визнав винною 29-річну місцеву жительку у вчиненні не закінченого замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжку) (ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 185 КК України ) та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Суд встановив, що в лютому 2019 року винуватиця, перебуваючи в приміщенні примірочної магазину «Bershka» в ТРЦ «Любава» м. Черкаси, одягнула на себе та винесла за межі магазину жіночі штани чорного кольору, вартістю 499 грн., однак, з причин що не залежали від її волі не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця. На вимогу служби охорони магазину зупинитися, жінка не відреагувала, а утримуючи викрадене при собі намагалась покинути ТРЦ «Любава», але була затримана працівниками охорони.
Дії обвинуваченої суд кваліфікував за ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 185 КК України, як не закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та вважав, що виправлення обвинуваченої можливе при призначенні покарання у вигляді штрафу.

Залиште коментар