Черкащанка створює їстівні композиції (відео)

Черкащанка створює їстівні композиції (відео)

Із цукерок та фруктів, східних солодощів, закусок і напоїв. Такі їстівні композиції створює черкащанка Тетяна Бакутіна. Займатися цією справою почала 10 місяців тому й дотепер виготовила півсотні виробів. Їх дарує родичам і друзям до свят.

Про це йдеться в сюжеті UA:Черкаси.

“Всі коробки, всі бокси, як зараз модно говорити, вони картонні. Спочатку іде каркас, потім виходить така цікава коробка”, – майстриня Тетяна Бакутіна починає формувати їстівну композицію. Вперше, пригадує, зробила таку до дня народження сестри. Схожу роботу побачила в інтернеті.

“Це все було зовсім не те, що хотіла зробити я. Це були букети. Я букети не роблю. Я роблю композиції. Іде ручна робота”.

Їх Тетяна попередньо наповнює пінопластом. У нього кріпить пляшку. Потім викладає фрукти у декілька шарів.

“Другий слой, менші фрукти, ми кладемо на шпажку. Ми беремо наш інструмент і її підрізаємо”.

На задум і оздоблення однієї такої композиції Тетяна витрачає від однієї години до декількох днів.

“Коли я знаю, що буде свято, я можу півночі не спати. Я нічого не можу з собою зробити. Я уявляю яка це буде там, наприклад, пляшка. Який це буде продукт. Якщо я не уявила, я іду в магазин”.

Добирати інгредієнти для композицій, поєднувати їх за кольорами і формами майстрині допомагає сестра Світлана: “Я Танюші кажу : ти тут трошки не так зробила. Єслі ти тут трошки добавиш те, а те прибереш, то буде краще. Ну Танюша у нас всігда спокійна і дуже прислухається” .

З часом до створення їстівних композицій приєднався й чоловік Тетяни. Він виготовляє коробки й дерев’яні деталі. Це додає виробам унікальності, каже майстриня: “У всіх різні роботи, у всіх різний стиль. Поки що те, що я роблю, такого не бачила. Дівчата роблять дуже гарно, красиво,але букети. Композицій мало. Тому це щось таке індивідувальне, моє”.

Нині для Тетяни – це хобі. З часом, каже, мріє перетворити його у справу життя й відкрити магазин-майстерню: “Щоб це була майстерня-свято. Людина заходить і навіть якщо вона нічого не купує. Вона отримує задоволення. Вона заходить і каже: “Вау. Я в шоці. У вас дуже все гарно, класно”.

Аби мрія стала реальністю, додає Тетяна, публікує світлини своїх виробів в інтернеті: “Я зайнята тим, що я люблю, що мені подобається. А не тим, як ми часто ходимо на роботу і не любим це діло”.

Залиште коментар