Черкащанка увійшла до переліку найкрасивіших спортсменок України

Черкащанка увійшла до переліку найкрасивіших спортсменок України

Підбірку українських спортсменок і красунь зробило всеукраїнське видання “Факти”. До ТОП-12 прекрасних дівчат, які своїми перемогами прославляють український спорт і країну в цілому, змушуючи битися в унісон серця співвітчизників, потрапила і черкащанка Оксана Оробець.

30-річна фітнесистка народилася 17 травня 1988 року в Черкасах. Спортом і танцями почала займатися з шести років разом зі своїм братом-близнюком Максимом, і домоглася успіху відразу в декількох напрямках. Дев’ять разів ставала чемпіонкою України з сучасних танців, входила до складу національної збірної. У категорії фітнес виступає з 2007 року і за цей час встигла стати чотириразовою чемпіонкою світу і 11-разовою призеркою світової першості. У 2018 році виграла чемпіонат світу в Elite Pro Fitness, чим підтвердила своє звання абсолютної чемпіонки світу, завойоване в 2017-му.

У 2010 році брала участь в зйомках телевізійного проекту «Холостяк» на телеканалі СТБ, у якому учасниці боролися за серце танцівника Максима Чмерковського. У рідних Черкасах Оксана відкрила власну школу «Хіп-хоп ladies school», де є і особистим тренером, і хореографом.

Серед інших дівчат, які увійшли до переліку найкрасивіших спортсменок України: тенісистка Еліна Світоліна (Одеса), стрибкунка у висоту Юлія Левченко (Бахмут), художня гімнастка Анна Різатдинова (Симферополь), фехтувальниця Ольга Харлан (Миколаїв), дзюдоїстка Дарина Білодід (Київ), легкоатлетка Марина Бех (Хмельниччина), легкоатлетка Єлізавета Бризгіна (Луганськ), художня гімнастка Анастасія Возняк (Львів), легкоатлетка Ольга Бібік (Чернігів), стрілець з лука Вероніка Марченко (Львів), тенісистка Даяна Ястремська (Одеса).

Залиште коментар