Черкащани добровільно здають незареєстровану зброю

Черкащани добровільно здають незареєстровану зброю

З початку проведення місячника добровільної здачі зброї від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України, фактично звільнено 12 громадян. Вони добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, що зберігалися в них незаконно.

Про це повідомляє прес-служба національної поліції в Черкаській області.

Так, з початку місячника громадянами було добровільно здано 143 одиниці зброї, з них 122 гладкоствольної, 7 нарізної мисливської, 3 нарізної армійських зразків та 3 холодної. Окрім того, громадяни здали 1361 одиницю боєприпасів різного калібру до різної зброї та 44 спеціальних засоби, серед яких 38 газових пістолетів та револьверів, 6 пістолетів для відстрілу гумовими кулями. Вилучене відправлено на експертизи, за результатами яких зброю утилізують або зареєструють згідно із законодавством.

12 мешканців Черкащини завдяки тому, що добровільно здали зброю, звільнені від кримінальної відповідальності, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції звертаються до жителів Черкас та Черкаської області з нагадуванням, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, жертвами яких, на жаль, нерідко стають не лише дорослі, а й діти.

Прочитайте ще:

Залиште коментар