Черкащанин у складі збірної став бронзовим призером чемпіонату світу з триатлону

У місті Кастельнодари (Франція) завершився чемпіонат світу з триатлону серед школярів U-16 і U-18. Про це пише «Черкаський спорт».

До складу національної збірної, що представляла Україну на змаганнях, увійшов і черкащанин Денис Рижий. На чемпіонаті в естафеті-мікст учасники в команді у складі 4 осіб долали декілька дистанцій: 300 метрів плавання, 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу.

У склад команди ввійшли Олександра Заровна (Одеса), Олександр Яненко (Житомир), Арина Бабіч (Одеса) та Денис Рижий (Черкаси). Збірна достойно виступила в естафеті і виборола третє «бронзове» місце чемпіонату.