Черкащанин врятував від холоду совеня

Черкащанин врятував від холоду совеня

Знаний на Черкащині волонтер та громадський активіст Олег Собченко напередодні Нового року знайшов на снігу та відігрів рідкісного птаха. Після одужання хоче віддати його до обласного зоопарку. Про це повідомляє сайт dzvin.media.

“У мене є друг. 29-го грудня ще підібрав його, він помирав мокрий на снігу, і тильки кліпав величезними чорними очиськами. В хаті вже зігрітий, лежав добу і не міг навіть сидіти. Ми його поїли зі шприця та давали трохи поїсти. Вже за добу сичик серед ночі намагався втікти- виліз якось з корзини, дзенькнув чимось на кухні і зник. Доки шукали- придумали йому ім`я Ніньдзя.

Забився за плиту- заледве дістали. Тепер на ніч запираємо. Він набрався сили, вже пручається і шкрябається страшенно, як брати в руки, але не тримає рівноваги, не стоїть самостійно, не ходить і не літає, рухає крилами і лапами досить хаотично. У нього напевно пошкоджена шия чи голова, тому що він не крутив головою зовсім, зараз потроху починає. Але їсть і п`є добре, має нормальну вагу, тож має шанси одужати. 4-5 січня спробуємо віддати в черкаський зоопарк, якщо візьмуть.

Ніньдзя скоріше за все червонокнижний- вид зветься сич волохатий, досить рідкісний в наших краях птах. Буде дуже жаль, якщо його не візьме зоопарк, а функції так і не відновляться. Тому просимо допомоги в черкаської спільноти любителів природи, нам треба потрапити до орнітологів, щоб визначитись з Ніньдзьою, як його лікувати. Десь ще треба найближчим часом знайти більш придатний корм для нього.

Апдейт: отримали консультації по догляду і годівлі, майже все робили правильно. Це не сич, а сова сіра, але воно не менш гарне від цього.” – повідомив на Фейсбуці.

Залиште коментар