Черкащина лідирує по кількості проектів, котрі можуть отримати підтримку від “U-LEAD з Європою”

Черкащина лідирує по кількості проектів, котрі можуть отримати підтримку від “U-LEAD з Європою”

Черкаські громади представили найбільшу кількість проектів, котрі можуть отримати матеріально-технічну, навчальну та консультаційну підтримку у створенні ЦНАПів протягом року.

– Черкащина подала найбільшу кількість проектів – 16, – зазначив Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону. – Це велика заслуга команди Черкаського ЦРМС, Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА та самих громад! Зокрема, радник з питань надання муніципальних послуг Черкаського ЦРМС Любов Полішкевич провела 9 засідань круглих столів та надала близько 150 консультацій громадам щодо створення Центрів надання адміністративних послуг та стосовно можливості участі у програмі «U-LEAD з Європою» щодо покращення надання адміністративних послуг для населення.

Серед команд-переможців – 10 проектів у вже утворених ОТГ і Золотоніській міській, де активно ведеться робота щодо приєднання сусідніх сільських громад. Загалом, ЦНАПи мають з’явитися у Балаклеївській, Іваньківській, Іркліївській, Леськівській, Набутівській, Ротмістрівській, Русько-Полянській, Сагунівській, Степанецькій, Тальнівській громадах та у м. Золотоноша. Про це йдеться на сайті “ІнфоМІСТ“.

Прикметно, що в цьому конкурсі Черкаська область розділила перше місце з Івано-Франківською, яка в багатьох напрямках тримає лідерські позиції по якості надання адмінпослуг. Минулого року усі три, створені у перший рік реформи, громади отримали підтримку від Програми. Цьогоріч ще три підписали договори про підтримку – Шполянська, Мліївська та Матусівська громади.

Якщо і ці 11 громад будуть остаточно підтримані, то невдовзі в черкаських громадах загалом матимемо 17 сучасних ЦНАПів європейського зразка.

Залиште коментар