Черкаська міськрада вимагає у керівництва держави взяти під особистий контроль розслідування вбивства Бінусова

Черкаська міськрада вимагає у керівництва держави взяти під особистий контроль розслідування вбивства Бінусова

Депутати Черкаської міської ради проголосували за звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Генерального прокурора України Юрія Луценка з вимогою взяти під особистий контроль розслідування вбивства депутата Михайла Бінусова та оприлюднення результатів даної справи, встановити та покарати замовників та виконавців даного злочину.

Це питання було єдиним, яке винесли на розгляд терміново скликаної позачергової сесії міської ради. Звернення було підтримано 31 голосом народних обранців.

У ньому також зазначається, що депутати розцінюють «це вбивство як помсту за безкомпромісну позицію покійного, зокрема в питанні освоєння бюджетних коштів».

«Вважаємо, що дане вбивство є результатом повної бездіяльності і корумпованості місцевих правоохоронних структур, окремі керівники яких тісно пов’язані з відомими місцевими ОЗГ», – також зазначається у зверненні.

Нагадаємо, депутата міської ради Михайла Бінусова, нещодавно призначеного в.о. директора департаменту ЖКК міської ради, 28 вересня пізно ввечері зухвало розстріляли з автомата невідомі.

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар