Черкаська митниця стягнула понад 2 млн штрафів з автовласників

Черкаська митниця стягнула понад 2 млн штрафів з автовласників

До Державного бюджету Черкащиною перераховано штрафів на суму 2,1 млн.грн., оскільки судами різних інстанцій, у тому числі Київським апеляційним адміністративним судом,  дії Черкаської митниці щодо застосування покарання у вигляді штрафу розміром 300% від сум несплачених митних платежів визнані повністю законними та обґрунтованими. Про це повідомляє Черкаська митниця ДФС.

На даний час судами активно підтримується позиція Черкаської митниці ДФС щодо застосування покарань до осіб, які протиправно використовують транспортні засоби з іноземною реєстрацією, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими були надані такі пільги.

Цього року виявлено 43 випадки незаконного ввезення та використання легкових транспортних засобів, зареєстрованих в державних органах іноземних держав. За даними фактами складені адміністративні протоколи про порушення митних правил, передбачені ст.ст. 470, 484, 485 МК України.

Також за січень-липень за рахунок перевиконання Черкаською митницею ДФС індикативних показників надходжень митних платежів до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування спрямовано 228 млн. гривень. Загалом в Україні на розвиток автомобільних доріг ДФС спрямовано понад 8 млрд.грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар