Черкаська науковець взяла участь у стажуванні в Австрії

Черкаська науковець взяла участь у стажуванні в Австрії

Доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин ННІ економіки і права ЧНУ ім. Б. Хмельницького Катерина Ромащенко взяла участь у науковому стажуванні на базі Віденського інституту міжнародної економіки, пише Інфоміст.

Лекції проходили за підтримки Об’єднаного Віденського інституту за підтримки Міністерства фінансів і Національного банку Австрії.

Загалом стажування пройшли 28 осіб із 22 країн Центральної та Східної Європи. Передусім це фахівці з міжнародної економіки та спеціалісти профільних міністерств.

– Спілкування та обмін досвідом фахівців із питань конкурентоспроможності, економічного зростання та криз виявилося дуже цікавим і корисним. У ході наукового семінару обговорювались основні показники, що визначають національну конкурентоспроможність, методи їх підвищення, а також шляхи забезпечення стійкого економічного зростання країн Центральної та Східної Європи в контексті євроінтеграційних прагнень, – ділиться науковець та запевняє, що тепер отриманий досвід впроваджуватиме у власних предметах.

Нагадаємо, черкаські викладачі та студенти 2018-го навчатимуться у Вищій школі менеджменту інформаційних систем в столиці Латвії Ризі. Черкаському державному бізнес-коледжу вдалося залучити понад 50 тисяч євро від програми Еразмус+. Тож дев’ять студентів та шість викладачів протягом семестру візьмуть участь у п’ятиденній програмі обміну. Навчання та викладання відбуватимуться англійською мовою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар