Черкаська служба зайнятості влаштовує заходи для тих ,хто шукає роботу

Черкаська служба зайнятості влаштовує заходи для тих ,хто шукає роботу

Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями, служба зайнятості запрошує відвідати заходи. Про це кореспондента “Про Головне” інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

З метою ознайомлення про особливості працевлаштування людей з інвалідністю 7 червня (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою формування у молоді установки на власну активність самопізнання, як основу вибору професії, 7 червня (середа) о 11.00 в приміщенні Городищенського районного центру зайнятості (м. Городище, вул. Миру, 58а) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 7 червня (середа) о 14.00 в приміщенні Чигиринського НВК №3 (м. Чигирин, вул. Миру, 14) за участю Чигиринського районного центру зайнятості відбудеться «Інтерактивний захід для молоді».

Для інформування про обов’язкову умову дотримання роботодавцями квоти 8 червня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького,28-а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

Для інформування про шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості із кадровими службами, спрямованої на  зміцнення кадрового  потенціалу  підприємств, у тому числі на яких працюють особи з інвалідністю, 8 червня (четвер) об 11.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка , вул. Кримського, 46 ) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою ознайомлення про часткове безробіття 8 червня (четвер) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться засідання «Круглого столу з роботодавцями».

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві ТОВ «Агро Плюс 2006» 8 червня (четвер) о 10.00 у приміщенні Кам’янського районного центру зайнятості  (м. Кам’янка, вул.. Пушкіна , 37) відбудеться «Презентація роботодавця». 

З метою сприяння працевлаштуванню безробітних та прискоренню укомплектування вільних вакансій на підприємстві 8 червня (черверг) о 09.00 на території фермерського господарства «Агро-Вікторія Катеринопіль»  (смт Катеринопіль, вул. Дружби, 43) відбудеться «День відкритих дверей на виробництві».

З метою сприяння зайнятості населення 8 червня (четвер) о 10.00 в приміщенні Маньківського районного центру зайнятості (смт Маньківка, вул. Шевченка, 9а) відбудеться «Ярмарка вакансій на ТОВ «Мошурівський консервний  завод» та ТОВ «Уманський тепличний комбінат».

З метою сприяння зайнятості населення, презентації роботодавця, підбору осіб на вакантні посади 8 червня (четвер) о 10.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться «Міні-ярмарок вакансій на ТОВ «КЦУ».

З метою зміни уявлення безробітної молоді про підходящу для них роботу; визначення кола якостей, умінь, навичок, необхідних для життєвого успіху 8 червня (четвер) об 11.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68 ) відбудеться «Тренінг для молоді».

З метою підвищення мотивації до професійного навчання, орієнтації на актуальні професії на ринку праці, сприяння усвідомленню необхідності набуття додаткових професійних знань 9 червня (п’ятниця) о 13.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться профорієнтаційний семінар «Оволодій новою професією».

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Драбівщини 9 червня (п’ятниця) о 14.00 в приміщенні Драбівського  районного центру зайнятості (смт Драбів, вул. Центральна, 40-А) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 9 червня (п’ятниця) о 10.00 у СПОП «Лебедин» (м. Шпола, вул. Героїв Крут, 32) за участю Шполянського  районного центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей на виробництві».

Прочитайте ще:

Залиште коментар