Черкаські аудитори за січень – березень 2023 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 28 млн грн

Черкаські аудитори за січень – березень 2023 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 28 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області у січні – березні 2023 року завершили проведення 10 ревізій, 1 аудиту та 6 перевірок закупівель.

Під час моніторингу процедур закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму 236,5 млн гривень.

Попереджено порушень законодавства у сфері публічних закупівель
за 34 процедурами закупівель на суму 56,8 млн грн, з них:

відмінено 8 процедур на суму 24,7 млн грн;

розірвано 26 договорів на суму 32,1 млн гривень.

За результатами аудитів упереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів  внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму 12,1 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 1 управлінське рішень та врахували 4 пропозиції, надані за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 12 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких розпочато 5 досудових розслідування.

До 2 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 38 протоколів про адміністративні правопорушення, 1 особу притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Про це інформує пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

 

Залиште коментар