Черкаські «батьківщинівці» провели суботник на Митниці

Черкаські «батьківщинівці» провели суботник на Митниці

Суботник на 1 квітня зініціював депутат ЧМР від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін. Активно допомагала в організації заходу Черкаська міська партійна огранізація ВО «Батьківщина».

Більше 300 людей зібралися для того, щоб навести лад у мікрорайоні «Митниця».

Голова міської партійної організації ВО «Бактьківщина» Роман Діскант разом із однопартійцями допомогли жителям прибрати прибудинкові території від сміття.

Міський голова Черкас Анатолій Бондарнко разом із своїм заступником Романом Буданцевим долучилися до висадки дерев.

Навести лад на Митниці допомогли і учасники «Батьківщини молодої». Молоді активісти прибирали прибудинкові території та обрізали дерева.

 

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у соціальній мережі прокоментував суботник:


«Дуже приємно було побачити сьогодні на вулицях нашого міста сотні небайдужих черкасців, які долучилися до загальноміського суботнику. Цьогоріч ми прийняли рішення не витрачати мільйони з міського бюджету на плату за прибирання підрядникам. Натомість мобілізували зусилля комунальних підприємств, СУБів, Служби Чистоти, “Дирекції парків”, ЧЕЛУАШу, а також звернулися з проханням підтримати нашу ініціативу до приватних фірм, організацій та підприємств, щоби спільними зусиллями зробити наше місто чистим і ошатним. Хочу подякувати абсолютно всім, хто відгукнувся. Переконаний, що такі спільні заходи не тільки приносять користь місту, а й об’єднують громаду, роблять владу ближчою до людей і їхніх буденних проблем і клопотів. І наголошую: на цьому не зупиняємося і продовжуємо роботу наступної суботи».

Очільник Митниці, депутат ЧМР від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін забезпечив учасників суботнику усім необхідним. Юрій Васильович надав інвентар для прибирання та забезпечив вивезення сміття. Черкаські КП надали більше 15 одиниць техніки для прибирання. Сміття вивезли спецтехнікою, а обрізки з дерев переробили на щіпки за допомогою машини для подрібнення від «Черкаситеплокомуненерго».

Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики “батьківщинівець” Ігор Волошин на своїй сторінці у соціальній мережі подякував усім хто підтримав ініціативу:

“Приємно було бачити, що прибирати вийшли і пенсіонери, і діти. Прикро, що на наших вулицях та у дворах так багато сміття. Переконаний, аби люди частіше пробували визбирати з сухої трави бите скло чи маленькі пакетики, смітили б менше. І попри те, що традиція суботників – спадщина з минулого, спільна справа єднає громаду, йде їй на користь та нагадує про те, що чисто все ж там, де не смітять”.


Насамкінець «батьківщинівці» допомогли жителям Митниці прибрати Дніпровську смугу, оскільки незабаром стартує пляжний сезон.

 

Прочитайте ще:

1 коментар до цієї статті

  1. пакеты с мусором от Гаарина 23 так и не вывезли. Может это другой субботник или друая Мытница?

    Відповіcти

Залиште коментар