Черкаські боксери вибороли “срібло” та “бронзу” на Всеукраїнському турнірі

Черкащани здобули “срібло” та “бронзу” на Всеукраїнському турнірі з боксу. Про це повідомили у прес-службі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, пише УНН-Центр.

У Всеукраїнському турнірі з боксу серед чоловіків, дорослих та жінок-еліта “Кубок ЗвениГора”, що проходив 24-26 березня в м.Звенигородка, взяли участь 250 учасників.

Спортсмени УДПУ стали призерами турніру: Сергій Веліканов (вагова категорія 64 кг серед чоловіків) завоював “срібло”, Ігор Артеменко (вагова категорія 64 кг серед дорослих) виборов “бронзу”. Альона Ярош, що змагалась у ваговій категорії 57 кг серед жінок, посіла ІІІ місце.

31 березня в місті Черкаси Альона Ярош захищатиме титул найсильнішої боксерки на обласному Чемпіонаті.