Черкаські боксери здобули нагороди чемпіонату України

Черкаські боксери здобули нагороди чемпіонату України

Історичний успіх боксерів із Черкащини на чемпіонаті України серед чоловіків!

За підсумками змагань боксери Черкащини Мирослав Гончар та Євген Овсянніков отримали срібні нагороди турніру, а Євген Мазур посів третє місце.

«Я вважаю, що хлопці відпрацювали на всі 100 %. Але потрібно далі рухатися у цьому ж напрямку, більше працювати над собою. Переконаний, що їхні головні перемоги ще попереду! Окремо відзначу колосальну роботу, яку провели зі спортсменами тренери збірної Черкаської області – Андрій Мальований та Віктор Петриченко. Вогонь в очах боксерів, швидкість у прийнятті рішень, результат – це заслуга наших тренерів.

Також дякую керівництву Федерації боксу Львівської області, зокрема президенту Олександру Павелецю (що є також першим віце-президентом ФБУ) та колишньому професійному боксеру, чемпіону світу за версією WBA Андрій Котельнику за прекрасно організовані змагання. У Львові дійсно відбулося видовищне та захоплююче свято боксу, яке ми ще не скоро забудемо», – пише у себе на ФБ-сторінці очільник обласної федерації боксу Сергій Тищенко.

23659292_2012763962338414_4279197488943410926_n

Після нагородження, боксерів із Черкащини також привітав із фінальним результатом чемпіон світу 2017 року Олександр Хижняк, з якого нашим хлопцям необхідно брати приклад.

Про це інформує “Чемпіон”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар