Черкаські депутати підтримали петиції містян щодо світлофорів, дорожніх знаків та маршруту №33

Черкаські депутати підтримали петиції містян щодо світлофорів, дорожніх знаків та маршруту №33

Рішення на підтримку кількох електронних петицій містян  було ухвалено сьогодні на сесії Черкаської міської ради 38-ми голосами депутатів, які голосували за згруповані питання.

Зокрема, депутати підтримали електронну петицію щодо заміни старих та облашиування існуючих дорожніх і пішохідних світлофорних об’єктів таймерами й звуковим супроводом, інформує ZMI.ck.ua.

“Це дуже зручно для громадян, так як людина чітко бачить час і має можливість розрахувати відстань для маневрів для водіїв так само і для пішоходів. Старі (не світлодіодні) світлофори при сонячній погоді взагалі не дають можливості розгледіти увімкнений колір, а це безпека усіх учасників руху”, – зазначив автор петиції Василь Чорноконь.

Окрім цього, своїм голосуванням депутати підтримали петицію щодо встановлення світлофорів, пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту та відновлення відповідних дорожніх знаків на пішохідному переході на вулиці Гагаріна біля будинку №17 та петицію щодо приведення до належного стану території на розі вулиць Смілянська та 30-річчя Перемоги, біля будинку №6.

Депутати міської ради підтримали також електронну петицію з проханням містян повернути автобусний маршрут №33 на обслуговування попередньому перевізнику — ПП Кондакова, який працював на цьому  маршруті протягом 15 років.

Нагадаємо, обслуговувати пасажирів 33-го маршруту новий перевізник ДП “Чарз-Авто” почав у січні цього року.

Прочитайте ще:

Залиште коментар