Черкаські депутати змінили ставки податків і зборів

Черкаські депутати змінили ставки податків і зборів

Під час сьогоднішньої сесії міськради депутати проголосували за затвердження положень про ставки місцевих податків і зборів на території міста Черкаси.

За висиловилося 22 обранці, — повідомляє кореспондент «Вичерпно».

Таким чином, рішення про місцеві податки і збори було приведено до вимог чинного законодавства. Однак депутатами були ще окремо внесені деякі зміни щодо певних податкових ставок.

Зокрема, 28 голосами проголосували за пропозицію голови фракції “Батьківщина” у Черкаській міській раді Романа Дісканта щодо зменшення до 15% розміру мінімальної заробітної плати ставки податків для ІІ групи платників податків. Раніше ця ставка складала 20%.

За словами ж директора департаменту фінансвої політики Наталії Джуган, зменшення цієї ставки призведе до втрати міського бюджету Черкас 10 млн грн. Більше того, вона не розуміє, навіщо було її зменшувати, оскільки підприємці справно сплачували цей податок і не скаржилися на нього.

Також депутати проголосували за встановлення 12-відсоткову ставку для МАФів.

Під час голосування дехто з депутатів заявив про конфлікт інтересів, в тому числі й міський голова. Хоча перед цим був зачитаний висновок НАЗК, в якому зазначалося, що в голосуванні за це питання депутатів міськради немає конфлікту інтересів, оскільки там немає приватної складової.

Детальніше з тим, якими тепер у Черкасах будуть податки і збори, можна ознайомитися нижче.

222

Прочитайте ще:

Залиште коментар