Черкаські дітлахи відвідали «Місто професій»

Черкаські дітлахи відвідали «Місто професій»

Цими вихідними у парковій зоні міста розгорнулося «Містечко Професій». В ньому черкаські дітлахи змогли «познайомитися» з найрізноманітнішими професіями та спробувати себе у ролі кондитерів, будівельників, полісменів, банкірів та інших робітників.

Понад 230 дітей віком від 3 до 17 років відвідали захід. При вході кожен отримував своєрідний паспорт за яким “влаштовувався на роботу” на представлені підприємства та організації регіону. В свою чергу, представники різних професій демонстрували свою діяльність по-особливому – у формі цікавих конкурсів, ігор та завдань, йдеться на сайті “Прочерк”.

Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей, таких як: рятувальник, пожежник, військовий, будівельник, інкасатор, патрульний поліцейський, хімік-лаборант, кондитер, лікар, фахівець з профорієнтації, банкір, кухар, дизайнер тощо, діти приступали до “роботи”. Сумлінні “працівники” отримували заробітну плату, яку обмінювали в крамниці на солодощі та подарунки, що розташовувалася на території.

Окрім підприємств, організацій та установ, до заходу активно долучилися Черкаський обласний, міський центри зайнятості та Черкаська районна філія ОЦЗ. Фахівцями була організована профорієнтаційна робота на базі спеціально обладнаного транспортного засобу, яка включала три етапи: інформування про професії, формування активної життєвої позиції в питанні професійного вибору; можливість «приміряти» на себе роль фахівця з профорієнтації; консультацію з проходженням тестування з метою визначення своєї майбутньої сфери професійної діяльності.

Зі слів ідеолога національного проекту «Місто професій» Тетяни Люльки, фестиваль організовується п’ятий раз, а його мета – показати дітям можливості дорослого життя, щоб кожен у майбутньому міг обрати не просто професію, а займатися улюбленою справою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар