Черкаські дитячі будинки сімейного типу отримали нове житло

Черкаські дитячі будинки сімейного типу отримали нове житло

Знакова подія відбулася для двох дитячих будинків сімейного типу : Харченків та Спільніченків, разом вони виховують 13 дітей, 10 з яких були позбавлені батьківського піклування. Про це повідомляє “Про Головне” з посиланням на сайт Черкаської ради.
Кожен з них віднині матиме комфортні умови для життя, навчання та всебічного розвитку. Ці дві великі родини отримали нове житло – два сучасних двоповерхових  будинки по вулиці Пацаєва, 4, площею 290 кв. м кожен, збудованих  за кошти меценатів з Німеччини – благодійного фонду  «Міст Життя» спеціально для них.
Подбали благодійники і про внутрішнє наповнення усім необхідним нового житла для його численних мешканців, встановивши меблі, сучасну техніку, необхідний  посуд та інші предмети інтер’єру.

Символічно входини відсвяткували у  Всесвітній день батьків та День захисту дітей. Спільно відзначити цю знаменну подію для великих родин Харченків та Спільніченків  зібрались їх численні друзі, знайомі, благодійники, а також керівництво обласної та міської влади. Зокрема, слова привітання висловили заступник голови облдержадміністрації-керуючий справами Сергій Овчаренко та заступник голови міського голови Черкас Геннадій Шевченко, вручивши подарунки.
За  словами Геннадія Шевченка, у Черкасах на сьогодні діє вісім дитячих будинків сімейного типу (разом із новоствореними родинами Харченків та Спільніченків), де виховується 72 дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування.
“Саме діти є найголовнішим скарбом і надією нації на подальші зміни та розвиток суспільства. Низький уклін батькам, які взяли на себе нелегку і надзвичайно відповідальну місію відкрити шлях у майбутнє для дітей, які волею долі опинились без уваги та догляду їх біологічних рідних.  Зі свого боку міська влада спільно із службою у справах дітей, Черкаським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  всебічно сприяє і надалі продовжуватиме роботу у напрямку співпраці з такими родинами, надаючи усю необхідну підтримку та допомогу”, – наголосив Геннадій Юрійович.
На підтвердження цих слів виступив і головний натхненник цієї  доброчинної справи – голова благодійного фонду «Міст у життя» Вальдемар Шрьодер:
“Коли ми вирішили збудувати в Черкасах житло  для дитячих будинків  сімейного типу, були  приємно вражені  ставленням та підтримкою міської влади Черкас наших ініціатив. Це – командна робота і кожен зробив свій внесок. У Черкасах скрізь ми мали відкритті двері та сприяння для втілення задуманого. Мушу сказати, що у вашому місті керують люди, які мають Бога в душі і люблять дітей. Повірте, я знаю, про що кажу. Ми працюємо у семи країнах світу, серед яких  – і в Україні. Приємно, що у Черкасах ми  маємо перший такий позитивний досвід при спорудженні житла для дитячих будинків сімейного типу. За останні роки ми вже звели у різних містах  України 26 подібних споруд, це – наші 27 та 28 будинки. До кінця року плануємо звести ще 15 таких осель в інших українських містах.”

Залиште коментар