Черкаські лісівники подарували колегам з Херсонщини цінне обладнання

Черкаські лісівники подарували колегам з Херсонщини цінне обладнання

В Буркутському лісництві ДП «Великокопанівське ЛМГ» для ефективного виявлення лісових пожеж в лісових масивах, нещодавно  встановлено щоглу та телевізійну систему раннього виявлення лісових пожеж типу ВПК 1600.

Про це повідомила прес-служба Херсонського управління лісового господарства.

Це стало можливим завдяки безоплатній передачі щогли з ДП «Звенигородське ЛГ» Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства  на баланс до ДП «Великокопанівське ЛМГ». Підприємство висловлює подяку всім працівникам цього підприємства. Тепер завдяки постійному нагляду в лісових масивах  можливо оперативно, точно та швидко виявляти  осередок пожежі.

Зазначаємо, що до встановлення щогли в Буркутському лісництві нашого підприємства,  надземного спостереження не було взагалі. Отже  один крок  вперед із охорони лісів від пожеж зроблено. Та для повноцінного спостереження є необхідність для встановлення цілої мережі відеонагляду. Рухаючись у цьому напрямі ДП «Великокопанівське ЛМГ»  звернулось до Олешківської районної адміністрації та Олешківської районної ради. В даний момент питання виділення коштів для придбання щогли та телевізійної системи раннього виявлення лісових пожеж знаходиться на розгляді.

Прочитайте ще:

Залиште коментар