Черкаські Мавпи-04 провели домашній тур

Черкаські Мавпи-04 провели домашній тур

Дві черкаські команди зіграли провели перші матчі другого етапу ВЮБЛ. Окрім черкасців на другому етапі грає 10 колективів. Тепер підопічні Ворони та Лашко відіграють із кожною командою по два матчі.

Днями колективи Олександра Ворони та Олександра Лашко провели по чотири матчі. В гості до Черкас приїхали Миргород та СДЮШОР-КСЛІ. Черкаські команди зіграли по два матчі із цими командами: Команда Ворони відіграла із КСЛІ, а Мавпи-ОСДЮСШОР із Миргородом. Також місцеві колективи влаштували черкаське дербі.

За підсумками туру в активі кожної з черкаських команд по 1 перемозі та по три поразки. «Мавпи» не зуміли потішити власних вболівальників перемогами над КСЛІ та Миргородом. І поділили очки в очному протистоянні. Спочатку перемогли хлопці Олександра Ворони – 63 : 49, а потім виграли підопічні Олександра Лашко – 67 : 56.

Слід відзначити, що на всіх матчах за участю черкасців у СК «Сокіл» панувала вражаюча атмосфера. Переповнені трибуни підтримували своїх юних улюбленців, приходили на матчі із плакатами та шарфами. У свою чергу разом зі столичним КСЛІ до Черкас приїхала також вболівальницька торсида. Тому окрім боротьби на майданчику – на трибунах також було гаряче.

«Команди, які приїхали – нам вони були відомі. Хороші хлопці, сильні, технічні, швидкі. Намагалися нав’язати їм боротьбу, в деяких моментах вдавалося, в деяких ні. Вважаю, що з чотирьох матчів, ми програли три тільки через більший досвід суперників. Той же Київ (КСЛІ) грає набагато більше матчів ніж ми. Але, концентрація і боротьба – чомусь нас вистачило лише на половину гри. Тренуємося, стараємося, налаштовуємося. Здаватися ми не будемо, і не здавалися ніколи. Тому готуємося до наступного туру», – коменує Олександр Лашко, головний тренер «Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР».

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби “Черкаських Мавп

Прочитайте ще:

Залиште коментар