“Черкаські Мавпи-Дніпро” здолали чинного чемпіона України з баскетболу

Черкаські баскетболісти здобули важливу перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши чинного чемпіона України “Будівельник” з Києва з рахунком 70:69.

Будівельник дуже впевнено стартував, отримавши максимальні в цьому матчі 17 очок переваги на початку другої чверті. Але ще до великої перерви підопічним Артема Сліпенчука вдалося скоротити відставання. Пропустивши лише 9 очок за другу десятихвилинку, черкасці залишили від переваги суперника 7 балів за підсумком 20 хвилин гри.

Черкасці продовжили свій камбек в другій половині. Наблизившись до суперника в третій чверті, Мавпи вирішальний ривок в цьому матчі залишили на четверту чверть, в якій команда Сліпенчука продемонструвала якісний захист та відмінні кидкові показники.

Саме влучання з-за периметра стали ключовими для Мавп у цій грі. Черкасці реалізували 12 дальніх кидків (46%) та продемонстрували більш командну гру в атаці, зробивши 17 асистів. У киян було лише 9 результативних передач на команду та гірші кидкові показники. Команда Дмитра Забірченка гірше за суперника провела вирішальну частину матчу та програла другий матч поспіль. Максим Зайцев міг принести киянам перемогу, але не влучив вільний триочковий на останніх секундах матчу.

Найкращим гравцем матчу став Андрій Агафонов, який, вийшовши в старті, допоміг переможцям дабл-даблом – 21 очко + 10 підбирань (РЕ 28).

Мавпи оформили найбільший камбек сезону та виграли другий матч в Луцьку. Після 8 зіграних матчів в обох команд по 5 перемог.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Черкаські Мавпи — Будівельник 70:69 (11:26, 17:9, 23:21, 14:7, 19:13)

Черкаські Мавпи: Агафонов 21 + 10 підбирань, Кальніченко 16, Руслов 15 + 5 передач, Новіков 5, Фостер-Бойд 1 — старт, Скіра 8, Далкорт 3 + 5 передач + 4 підбирання, Кузнецов 1, Упир 0, Мітіріч 0, Назаренко 0

Будівельник: Конєв 28 + 6 підбирань, Буренко 18 – 4 втрати, Сандул 10, Кольченко 7, Зайцев 1 + 5 підбирань — старт, Нікітін 5 + 8 підбирань, Луценко 0, Кабанов 0, Рахметов 0, Кошеватський 0