«Черкаські Мавпи» завдали «Дніпру» другу поразку в сезоні

Черкаські баскетболісти здобули надважливу перемогу над лідером Суперліги 18 сіічня. Про це повідомляє сайт “Черкаський спорт“.

18.01.2018 р. Черкаси, ПС Будівельник

«Черкаські Мавпи» – «Дніпро» –  91:81 (22:20, 30:25, 20:24, 19:12)

«Черкаські Мавпи»: Кольченко 22 + 4 передачі, Конєв 19 + 5 підбирань, Липовцев 10 + 7 передач + 5 підбирань, Джуріч 2 + 7 підбирань, Бояркін 0 + 3 передачі – старт, Кобець 25 + 3 передачі + 3 підбирання, Девіс 8 + 5 підбирань, Беллфілд 5 + 4 перехоплення

«Дніпро»: Тимофеєнко 17 + 7 підбирань – 3 втрати, Мішула 14 + 4 передачі + 2 перехоплення, Ревзін 13, Глєбов 9 + 4 передачі, Вільховецький 6 – старт, Шевченко 7 + 6 підбирань, Сізов 6, Закурдаєв 3, Шундель 3

За повідомленням сайту БК «Черкаські Мавпи» матч розпочався з ривка «Мавп», які стартували 6:0 і швидко відправили «Дніпро» вирішувати свої проблеми під час тайм-аутів. Треба відзначити, що екстрена хвилина допомгла гостям прокинутись та уповільнити гру суперника. Не зуміли гості зупинити лише Кольченка, який за стартову чверть відзначився 12 очками.

Гра була динамічною, результативною і багатою на ефектні епізоди. За другу чверть господарі «настріляли» 30 очок і за підсумками першої половини отримали 7 очок переваги. У «Дніпра» в атаці гру вели Мішула, Ревзін і Тимофеєнко, проте корисної гри цього тріо «Дніпра» виявилося недостатньо, щоб піти на велику перерву у звичній ролі лідера.

Другу половину «Дніпро»активізувався і зумів нарешті зрівняти рахунок лише за 7 хвилин до фінальної сирени. Після рівної третьої чеврті гості підібралися до суперника, але, як виявилось, не на довго. Кобець відповів двома надважливими дальніми влучаннями і відправив гостей на тай-аут.

Усе вирішувалось на фініші матчу. Коли, здавалося б, господарі втомились, гру в свої руки взяв Конєв, який самотужки створив собі результативний прохід і надав господарям 6 очок переваги. «Дніпру» не вдалося набрати очки у наступній атаці, за що гостей вчергове покарав Кобець – снайпер «Мавп» закинув свій третій триочковий у цьому матчі і повернув господарям 9-очкову перевагу за 50 секунд до кінця гри. «Дніпро» зробити фінішний ривок, щоб змінити ситуацію на свою користь, але господарі майданчика утримали свою перевагу.