Черкаські поліцейські, що служать на Луганщині, отримали нові офіцерські звання

Черкаські поліцейські, що служать на Луганщині, отримали нові офіцерські звання

З робочим візитом до луганських поліцейських завітали колеги з Черкаської та Рівненської областей. Головною метою візиту на Луганщину делегацій, які очолюють керівники Головних управлінь вказаних областей Валерій Лютий та Валерій Самчук, є відвідування підлеглих, які тимчасово проходять службу в ГУНП в Луганській області в якості приданих сил. До делегації поліцейських приєднався також Начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук.

Про це повідомили в секторі комункації ГУ НП в Черкаській області.

Крім цього, сьогодні, 30 березня, в актовій залі Сєвєродонецького відділу поліції сталась значна подія для черкаських та рівненських поліцейських – вони отримали нові офіцерські звання. Довгоочікувані погони правоохоронцям вручали їх керівники Валерій Лютий та Валерій Самчук.

 

«Україна єдина» – продовжують доводити поліцейські. Керівники ж поліції Луганщини та Рівненщини Сергій Коміссаров та Валерій Самчук ще раніше налагодили взаємодію між підрозділами, та продовжують втілювати у життя ідеї Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Сергія Князєва щодо налагодження ефективного взаємозв’язку між підрозділами, які географічно протилежні один від одного, але це зовсім не стосується спільного розуміння якісної служби.

 

Керівники ГУНП в Луганській області завжди готові радо прийняти колег з інших областей України та обмінятись поліцейським досвідом. Адже, ця форма взаємодії вже довела свою високу ефективність. Тож, поліцейський обмін досвідом продовжується.

 

Залиште коментар