Черкаські поліцейські знайшли гранату в білоруса-нелегала

Черкаські поліцейські знайшли гранату в білоруса-нелегала

У ході проведення операції “Мігрант”, на території Чигиринського району у громадянина Республіки Білорусь працівники поліції виявили та вилучили гранату РГД-5. Небезпечний предмет направлено на проведення експертизи. Про це повідомляє ГУ НП в Черкаській області.

До працівників Чигиринського відділення поліції надійшла інформація, що в одному із сіл району громадянин Білорусії перебуває на території нашої держави з порушенням міграційного законодавства.

Дана інформація знайшла своє підтвердження. Так, правоохоронці відвідали 40-річного громадянина сусідньої держави за місцем його мешкання. Під час перевірки документів виявилось, що чоловік проживає з порушенням терміну перебування на території України.

Також, під час спілкування з поліцейськими, чоловік повідомив, що в будинку, де він тимчасово проживає, знаходиться предмет, зовні схожий на гранату РГД-5. Даний предмет було вилучено та направлено на експертизу.

На громадянина Білорусії працівниками ДМС було складено протокол за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар