Черкаські правоохоронці забороняють продавати дітям наркотичні лікарські засоби

Черкаські правоохоронці забороняють продавати дітям наркотичні лікарські засоби

Серед гострих соціальних проблем, яким нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім – прірва. Крім того, нині серед молоді мають місце поширення лікарські засоби, ефедрин та його похідні.

Звертаємося до працівників аптечних кіосків та медичних закладів не продавати дітям та молоді зазначені вище лікарські препарати. Нехай за пігулками приходять їхні батьки, інформує “Рідний Край” з посиланням на сектор комунікації поліції в Черкаській області.

У зв’язку з тим, що в період літніх шкільних канікул переважна більшість дітей залишаються без нагляду дорослих, Національною поліцією України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо-2017», спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і стосовно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ.

Водночас закликаємо всіх небайдужих громадян з проханням уживати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності.

Залиште коментар