Черкаські рятувальники готують дітей до літа

Черкаські рятувальники готують дітей до літа

Співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області запросили до 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси кадетів з Черкаської міської гімназії №9 імені О.М.Луценка. Під час екскурсій дітей до місцевого пожежно-рятувального підрозділу вогнеборці продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині. Повідомляє Управління ДСНС України у Черкаській області.

Учні дізналися як телефонувати до екстрених служб і що при цьому слід повідомляти. Крім того, напередодні купального сезону рятувальники застерегли школярів заходити у воду без дорослих та наголосили, що купатися можна лише у облаштованих для цього водоймах. 

Подібні заходи відбулися минулого тижня у Канівському, Монастирищенському, Золотоніському, Черкаському та Чорнобаївському районах.Окрім відкритих уроків рятувальники продовжують влаштовувати для дітей пізнавальні акції, зокрема “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Учні навчальних закладів Катеринопільщини, Городищини та Звенигородщини протягом тижня мали змогу в ігровій формі дізнатися про безпеку від співробітників ДСНС, а також ознайомитися з пожежно-рятувальною справою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар